Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|Retired | |Retired | ||
|Dawson | |Dawson | ||
|5 | |||
|- | |||
|[[Varryn]] | |||
|[[Ranger]] | |||
|[[Elf]] | |||
|Retired | |||
|Sam | |||
|4 | |||
|- | |||
|[[Alenka]] | |||
|[[Warlock]] | |||
|Star-Soul | |||
|Dead | |||
|Claudia | |||
|4 | |||
|- | |||
|[[Tordek]] | |||
|[[Druid]] | |||
|[[Dwarf]] | |||
|Ascended | |||
|Jake | |||
|5 | |5 | ||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
Revision as of 19:14, 4 May 2022
Dead and Retired
Character | Class | Race | Status | Player | Level |
---|---|---|---|---|---|
Kris | Artificer | Leonin | Retired | Bo | 4 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 |
Miles | Bard | Tabaxi | Retired | Ben H | 4 |
Jo | Sorlock | Changeling | Dead | John | 2/2 |
Ulka | Fighter | Bugbear | Dead | Max | 5 |
Einari | Paladin | Loxo | Retired | Dawson | 5 |
Varryn | Ranger | Elf | Retired | Sam | 4 |
Alenka | Warlock | Star-Soul | Dead | Claudia | 4 |
Tordek | Druid | Dwarf | Ascended | Jake | 5 |