No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 129: | Line 129: | ||
|Half-Elf | |Half-Elf | ||
|Dead | |Dead | ||
|Nick | |Nick P | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
Line 138: | Line 138: | ||
|Alex | |Alex | ||
|5 | |5 | ||
|- | |||
|[[Asger]] | |||
|Cleric | |||
|Goliath | |||
|Missing | |||
|Luke | |||
|6 | |||
|- | |||
|[[Joshua]] | |||
|Rogue | |||
|Human | |||
|Missing | |||
|Nathan | |||
|5 | |||
|- | |||
|[[Markoth]] | |||
|Paladin | |||
|Aasimar | |||
|Missing | |||
|Gavin | |||
|6 | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> | ||
[[Category:Into the Greedy Green|.]] | [[Category:Into the Greedy Green|.]] |
Revision as of 23:02, 14 November 2022
Dead and Retired
Character | Class | Race | Status | Player | Level |
---|---|---|---|---|---|
Kris | Artificer | Leonin | Retired | Bo | 4 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 |
Boros | Sorlock | Tiefling | Dead | RJ | 5/1 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 |
Miles | Bard | Tabaxi | Retired | Ben H | 4 |
Jo | Sorlock | Changeling | Dead | John | 2/2 |
Ulka | Fighter | Bugbear | Dead | Max | 5 |
Einari | Paladin | Loxo | Retired | Dawson | 5 |
Varryn | Ranger | Elf | Retired | Sam | 4 |
Alenka | Warlock | Star-Soul | Dead | Claudia | 4 |
Tordek | Druid | Dwarf | Ascended | Jake | 5 |
Cyan | Druid | Dhampir | Dead | Matt | 5 |
Patches | Ranger | Reborn | Retired | Charles | 4 |
Akagane | Fighter | Tiefling | Retired | Ino | 4 |
Búho | Bard | Owlin | Retired | Edelio | 5 |
Tokax | Fighter | Elf | Dead | Alex | 5 |
Izaak | Fighter | Half-Elf | Dead | Nick P | 5 |
Archie | Wizard | Elf | Retired | Alex | 5 |
Asger | Cleric | Goliath | Missing | Luke | 6 |
Joshua | Rogue | Human | Missing | Nathan | 5 |
Markoth | Paladin | Aasimar | Missing | Gavin | 6 |