Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 90: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
|Patches | |Patches | ||
|Ranger | |[[Ranger]] | ||
|Reborn | |[[Reborn]] | ||
|Retired | |Retired | ||
|Charles | |Charles | ||
|4 | |4 | ||
|- | |||
|[[Búho]] | |||
|[[Bard]] | |||
|[[Owlin]] | |||
|Retired | |||
|Edelio | |||
|5 | |||
|} | |} | ||
</center> | </center> |
Revision as of 22:29, 24 July 2022
Dead and Retired
Character | Class | Race | Status | Player | Level |
---|---|---|---|---|---|
Kris | Artificer | Leonin | Retired | Bo | 4 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 |
Miles | Bard | Tabaxi | Retired | Ben H | 4 |
Jo | Sorlock | Changeling | Dead | John | 2/2 |
Ulka | Fighter | Bugbear | Dead | Max | 5 |
Einari | Paladin | Loxo | Retired | Dawson | 5 |
Varryn | Ranger | Elf | Retired | Sam | 4 |
Alenka | Warlock | Star-Soul | Dead | Claudia | 4 |
Tordek | Druid | Dwarf | Ascended | Jake | 5 |
Cyan | Druid | Dhampir | Dead | Matt | 5 |
Patches | Ranger | Reborn | Retired | Charles | 4 |
Búho | Bard | Owlin | Retired | Edelio | 5 |