Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|[[Bugbear]] | |[[Bugbear]] | ||
|Dead | |Dead | ||
| | |Marcy | ||
|5 | |5 | ||
|- | |- | ||
Line 158: | Line 158: | ||
|Missing | |Missing | ||
|Gavin | |Gavin | ||
|6 | |||
|- | |||
|[[Elric]] | |||
|Warlock | |||
|Yuan-Ti | |||
|Dead | |||
|Marcy | |||
|6 | |6 | ||
|} | |} |
Revision as of 17:21, 1 December 2022
Dead and Retired
Character | Class | Race | Status | Player | Level |
---|---|---|---|---|---|
Kris | Artificer | Leonin | Retired | Bo | 4 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 |
Boros | Sorlock | Tiefling | Dead | RJ | 5/1 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 |
Miles | Bard | Tabaxi | Retired | Ben H | 4 |
Jo | Sorlock | Changeling | Dead | John | 2/2 |
Ulka | Fighter | Bugbear | Dead | Marcy | 5 |
Einari | Paladin | Loxo | Retired | Dawson | 5 |
Varryn | Ranger | Elf | Retired | Sam | 4 |
Alenka | Warlock | Star-Soul | Dead | Claudia | 4 |
Tordek | Druid | Dwarf | Ascended | Jake | 5 |
Cyan | Druid | Dhampir | Dead | Matt | 5 |
Patches | Ranger | Reborn | Retired | Charles | 4 |
Akagane | Fighter | Tiefling | Retired | Ino | 4 |
Búho | Bard | Owlin | Retired | Edelio | 5 |
Tokax | Fighter | Elf | Dead | Alex | 5 |
Archie | Wizard | Elf | Retired | Alex | 5 |
Izaak | Fighter | Half-Elf | Missing | Nick P | 5 |
Asger | Cleric | Goliath | Missing | Luke | 6 |
Joshua | Rogue | Human | Missing | Nathan | 5 |
Markoth | Paladin | Aasimar | Missing | Gavin | 6 |
Elric | Warlock | Yuan-Ti | Dead | Marcy | 6 |