Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|4 | |4 | ||
|888 | |888 | ||
|- | |- | ||
|[[Durian]] | |[[Durian]] | ||
Line 48: | Line 40: | ||
|Jeff | |Jeff | ||
|4 | |4 | ||
| | |861 | ||
|- | |- | ||
|[[Dancer of the Boreal Valley]] | |[[Dancer of the Boreal Valley]] | ||
Line 56: | Line 48: | ||
|Rich | |Rich | ||
|4 | |4 | ||
| | |826 | ||
|- | |||
|[[Violet]] | |||
|[[Warlock]] | |||
|[[Tiefling]] | |||
|Alive | |||
|Jenn | |||
|4 | |||
|825 | |||
|- | |- | ||
|[[Tordek]] | |[[Tordek]] |
Revision as of 16:37, 15 February 2022
Character | Class | Race | Status | Player | Level | Wiki XP Count |
---|---|---|---|---|---|---|
Alenka | Warlock | Star Soul | Alive | Claudia | 4 | 1233 |
Ulka | Fighter | Bugbear | Alive | Max | 4 | 903 |
Spinel | Fighter | Shifter | Alive | Gail | 4 | 888 |
Durian | Sorcerer | Dragonborn | Alive | Jeff | 4 | 861 |
Dancer of the Boreal Valley | Ranger | Tabaxi | Alive | Rich | 4 | 826 |
Violet | Warlock | Tiefling | Alive | Jenn | 4 | 825 |
Tordek | Druid | Dwarf | Alive | Jake | 5 | 728 |
Miles | Bard | Tabaxi | Alive | Ben | 4 | 705 |
Harold | Barbarian | Loxo | Alive | Patrick | 5 | 670 |
Trina | Warlock | Tiefling | Alive | Margarita | 5 | 582 |
Einari | Paladin | Loxo | Alive | Dawson | 3 | 241 |
Kris | Artificer | Leonin | Alive | Bo | 4 | 216 |
Arlin | Cleric | Firbolg | Alive | Nick | 5 | 0 |
Varryn | Ranger | Wood-Elf | Alive | Sam | 3 | 0 |
Amen | Druid | New Dryad | Alive | Rachael | 3 | 0 |
Búho | Bard | Owlin | Alive | Edelio | 5 | 0 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 | 0 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 | 0 |