Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
Spiderjjr45 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 121: | Line 121: | ||
|4 | |4 | ||
|216 | |216 | ||
|- | |||
|[[Stan]] | |||
|[[Warlock]] | |||
|[[Human]] | |||
|Alive | |||
|Dave | |||
|3 | |||
|194 | |||
|- | |- | ||
|[[Varryn]] | |[[Varryn]] | ||
Line 136: | Line 144: | ||
|Edelio | |Edelio | ||
|5 | |5 | ||
|0 | |0 | ||
|- | |- |
Revision as of 01:50, 2 March 2022
Character | Class | Race | Status | Player | Level | Wiki XP Count |
---|---|---|---|---|---|---|
Ulka | Fighter | Bugbear | Alive | Max | 4 | 1416 |
Alenka | Warlock | Star Soul | Alive | Claudia | 4 | 1233 |
Spinel | Fighter | Shifter | Alive | Gail | 4 | 888 |
Durian | Sorcerer | Dragonborn | Alive | Jeff | 4 | 861 |
Dancer of the Boreal Valley | Ranger | Tabaxi | Alive | Rich | 4 | 826 |
Violet | Warlock | Tiefling | Alive | Jenn | 4 | 825 |
Tordek | Druid | Dwarf | Alive | Jake | 5 | 728 |
Miles | Bard | Tabaxi | Alive | Ben | 4 | 705 |
Harold | Barbarian | Loxo | Alive | Patrick | 5 | 670 |
Grandmush | Druid | New Dryad | Alive | Rachael | 4 | 651 |
Trina | Warlock | Tiefling | Alive | Margarita | 5 | 582 |
Arlin | Cleric | Firbolg | Alive | Nick | 5 | 295 |
Einari | Paladin | Loxo | Alive | Dawson | 4 | 241 |
Kris | Artificer | Leonin | Alive | Bo | 4 | 216 |
Stan | Warlock | Human | Alive | Dave | 3 | 194 |
Varryn | Ranger | Elf | Alive | Sam | 4 | 0 |
Búho | Bard | Owlin | Alive | Edelio | 5 | 0 |
Mallen | Artificer | Changeling | Alive | Mike | 3 | 0 |
Junky | Rogue | Elf | Alive | Evan | 3 | 0 |
Jeb | Warlock | Tiefling | Dead | RJ | 3 | 0 |
Mallen | Cleric | Tiefling | Dead | Mike | 3 | 0 |